P, 10.12.2023

Kas palgatööga võib rikkaks saada?

Copy
Foto: Andriy Popov / PantherMedia / Scanpix

Koolitaja Ekke Lainsalu esitleb 1. aprillil kell 17.30 Solaris Keskuse Apollosse oma raamatut «Palgatööga rikkaks». Autoriga vestleb esitlusel Jaak Roosaare.

Foto: Raamat

Kas üks kuupalk aastas juurde tunduks hea pakkumisena? Kui jah, siis see on kõigest 8 protsenti praegusele su palgale juurde. Selle raamatu eesmärk on aidata saavutada palju priskem, 10-30 protsendi suurune palgatõus.

Väga suur hulk inimesi töötab töötasu eest, mis ei vasta nende tegelikule panusele ja koormusele. Tööd on palju, kuid palk ei ole rõõmustav. Vastuseks palgatõusu küsimusele öeldakse neile, et eelarves ei ole raha või et räägime poole aasta pärast. Ja enamus inimesi lepib selle vastusega ning ootab pikisilmi palgatõusu, mida aga ei saabugi. 

See tegevusetus läheb neile maksma iga aasta sadu ja tuhandeid eurosid raha, mida nad ei saa kunagi tagasi.

Kui panna su praegusele sissetulekule juurde üks kuni kaks kuupalka, siis on see suur raha, mida saaks investeerida oma tuleviku kindlustamiseks. Sellest lahutab sind ainult üks tegevus – tuleb minna ja küsida. Ja mitte lihtsalt küsida, vaid teha seda nii, nagu varem ei ole küsitud.

Tuntud koolitaja Ekke Lainsalu raamat õpetab lihtsad ja senikasutamata tehnikad, mis aitavad saada unistuste palgatõusu. Ilmselt on see üks vähestest raamatutest, mille soetushind võib end 100-kordselt tagasi teenida.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles