Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Raamatu «88 õnnehetke» autor annab nõu, kuidas näha halvas olukorras head Õnnekoolitaja ja raamatu «88 õnnehetke» autor Dalí Getter Karat sõnab, et igal asjal on kaks poolt – positiivne ja negatiivne. Ei ole head halvata ega halba heata, see kehtib igasuguste kogemuste kohta. Kui näiteks kogesid rasket autoõnnetust või kaotasid lähedase inimese, tasub mõelda, mis selles head oli. Dalí Getter Karat korraldab 1. juunist 30-päevase õnnelikkuse väljakutse, et tuua kõikide eludesse rohkem rõõmu ja tänu.
Aadu Hindi «Tuuline rand» 70! Pime-Kaarli ja ta teejuht, kukkumisest veidi lonkama jäänud Laste-Anne Joosep läksid mööda rannateed Pitkanina poole. Oli alles aovalge. Vasakut kätt mühises mets, paremat kätt tulid lained randa. Kaarlil enesel oli seljas pool tosinat kartulikorvi ja kolmeteistkümneaastasel Joosepil paar-kolm sinisekirjut niinekorvi. Niiske ja jõuline vesikaar puhus parema kõrva pealt, lahe suust. Kala kuuldi sel kevadel lahes olevat, ju midagi ikka saab.
Kolme lapse isa Illimar Pilt räägib, kuidas leida tasakaal pere, töö ja kõige muu vahel «Tänu oma kogemusele tean, mis on minu elus tõeliselt tähtsal kohal. Asjad ja raha on olulised, need lihtsustavad elu, kuid ei ole minu jaoks eesmärk omaette. Kui teed midagi, mida südamest armastad, kaasneb selle tegevusega peale rahulolu veel küllus. Ma olen kogenud, et asjad ei ole õnnelikuks eluks ilmtingimata vajalikud. Inimene, kes näeb õnne ainult rahas või asjades, jääbki kogu elu suuremat maja või paremat teenistust taga ajama. Kui teed seda, mida tõeliselt südamega armastad, tuleb raha ise selle juurde,» kirjutab kolme lapse isa Illimar Pilt oma raamatus «Mees 4. Kõik on võimalik».
Tagasi üles
Back