Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Süsteem, kuidas saavutada eesmärke kiiremini ja nauditavamalt «Kui ma eesmärkide seadmisega alustasin, olid need mul pidevalt väga suured ja ma pidin korduvalt pettuma, sest polnud seatud kuupäevaks neile ligilähedalegi jõudnud. Samal ajal punnitasin nii, et veri ninast väljas. Praegu aga jõuan tihti saavutusteni, mida ei osanud aasta alguses isegi ette kujutada,» kirjutab Roland Tokko raamatus «12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma». Ta jagab eesmärgistamise strateegiat, mis aitab jõuda soovitus tulemusteni protsessi nautides ja ilma ebameeldiva punnitamiseta.
KATKEND ⟩ Lugu, millest saab alguse heitlus elu ja surma peale Loe katkendit Jean-Christophe Grangè uuest psühholoogilisest krimipõnevikust «Kaiken». Ootamatute süžeepööretega lugu jõuab tagaajamise käigus ka uurija, tema jaapanlannast abikaasa ja nende laste ellu. See lisab raamatule teise mõõtme, kus mõtiskletakse ida ja lääne erineva eluvaate ning põhimõtete üle. Elustub iidne samuraide kultuur, mida mõned peavad anakronismiks, aga teised üritavad elus hoida ja edasi kanda.
KATKEND ⟩ «Varitsuse lõhnad, räpase politseitöö lõhnad. Need lõhnad meeldisid talle» Loe katkendit Jean-Christophe Grangè uuest psühholoogilisest krimipõnevikust «Kaiken». Ootamatute süžeepööretega lugu jõuab tagaajamise käigus ka uurija, tema jaapanlannast abikaasa ja nende laste ellu. See lisab raamatule teise mõõtme, kus mõtiskletakse ida ja lääne erineva eluvaate ning põhimõtete üle. Elustub iidne samuraide kultuur, mida mõned peavad anakronismiks, aga teised üritavad elus hoida ja edasi kanda.
Tagasi üles
Back