T, 30.05.2023

Näitleja Andrus Eelmäe esitleb elulooraamatut «Igavene poisike»

Facebook Twitter
Comments
Andrus Eelmäe.
Andrus Eelmäe. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Andrus Eelmäe autobiograafia «Igavene poisike» esitlused toimuvad 8. aprillil kell 17 Solaris Keskuse Apollos, 10. aprillil kell 17 Pärnu Keskuse Apollos ning 12. aprillil kell 17 Tartu Kaubamaja Apollos.

Tallinna esitlusel räägivad raamatust autor Andrus Eelmäe ja toimetaja Kerttu Rakke, esineb Diana Klas. Pärnu esitlusel räägivad raamatust autor Andrus Eelmäe ja toimetaja Kerttu Rakke ning esineb Steven Ilves. Tartu esitlusel räägivad raamatust autor Andrus Eelmäe ja toimetaja Kerttu Rakke. Esinevad Diana Klas ja Steven Ilves.

Näitleja Andrus Eelmäe on näinud Eesti teatrimaailma ainulaadse pilguga: tema vanemad olid armastatud näitlejad Herta Elviste ja Lembit Eelmäe.

Selles raamatus jutustab Andrus Eelmäe oma vanemaist, nõukogude-aegsest elust, Tartust ja Vanemuise teatrist, aga ka probleemidest, millega tuleb igapäevaselt silmitsi seista vabakutselisel näitlejal tänapäeva Eestis.

Andrus Eelmäe avab südamliku aususega oma elu loo, tõestades, et mõned suured unistused võivad täituda ka pärast esimest noorust. 

Põhiline on aidata end ise, osata olla tänulik ja rõõmus, unustamata uudishimulikku poisikest enda sees.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles