Helen Pollardi «Väike Prantsuse külalismaja» sarjast ilmus uus lummav osa

Pilt on illustreeriv. FOTO: akg-images / Mel Longhurst / Scanpix

Helen Pollardi sulest on kirjastus Pegasuselt ilmunud «Väike Prantsuse külalismaja. Tagasitulek», mis on kauaoodatud järg esimesele, 2018. aastal ülimenukalt eesti keeles ilmunud Helen Pollardi romaanile «Väike Prantsuse külalismaja». Lugejad kohtuvad taas armsaks saanud tegelaste ja lummava Lõuna-Prantsusmaa eluga.

FOTO: Raamat

Uus elu, uus ja seekord päris armastus, sõbrad, päike, sinine taevas ja klaasike hõrku Bordeaux’ veini! Kõlab nagu tõeline idüll, eks ole.

Kui Emmy kolib Inglismaalt Prantsusmaa õdusasse väikelinna, et hakata juhtima viinamarjaväljade keskel asuvat külalismaja, pole tal aimugi, et selle juurde võiks käia ka näiteks üks uneskõndija, kes ei pea vajalikuks pidžaamat kanda. Ja nipsakas klient, kellel on hästi palju soove, aga vähe empaatiat. Ja külalismaja peremehe Ruperti fuuriast eksnaine, kes teatab vihahoos midagi väga šokeerivat, mis paneb proovile nii Emmy kui ka kõigi teiste kannatuse.

Kas kõik laguneb koost? Kas ta peab taas kord armastuses pettuma? Ent Emmyl pole kahtlustki, et ta saab kõige sellega hakkama – eriti pärast väikest enesehaletsushoogu ja patja poetatud pisaraid.

Tagasi üles
Back