L, 10.06.2023

Terviseentusiast Liis Velsker esitleb motiveerivat raamatut «Teekond iseendani»

Linda Pärn
, raamatuportaali toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Blogija Liis Velsker.
Blogija Liis Velsker. Foto: Konstantin Sednev / Postimees

Liis Velsker tutvustab enda siirast muutumislugu 29. oktoobril kell 18 Tallinnas Solarise Apollo ja 31. oktoobril kell 18 Tartu Kaubamaja Apollo raamatupoodides. Noort naist, kes on inspiratsiooniks paljudele, usutleb spordientusiast Sandra Raju. Tallinna esitlusel astub erikülalisena üles Stefan, kes samuti Liisu tegemistele alati kaasa elanud ja talle pöialt hoidnud.

 

Liis oli väike Piiumetsa tüdruk, kes polnud päris selline nagu teised lapsed – ta oli juba esimeses klassis teistest üksjagu suurem. 13-aastasena kaalus ta 108 ja gümnaasiumiks 127 kilo. Teda noriti ja mõnitati, ta oli teistsugune. Liis jälgis rangelt oma toitumist ja tegi pööraselt palju trenni. Kuid miski ei muutunud. Siis tulid peod, narkootikumid, depressioon, hirmsad operatsioonid. Ühel hetkel sai aga selgeks, et muutus peab algama seestpoolt.

Raamatus lubab Liis jutustada ausalt oma loo. «Jah, kohati on see kurb ja raske, aga ma tulin ohvrirollist välja, õppisin ennast armastama ja hakkasin oma unistuste elu poole liikuma. Ma usun, et minu kogemused on olnud karmid just sellepärast, et mul on julgust nendest rääkida. Ja ma usun siiralt, et minu teekond annab teistelegi lootust,» ütleb autor. «Kõik on võimalik, kui sa ainult haarad juhirolli ja unistad nii suurelt, et natukene on suisa piinlik!»

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles