N, 7.12.2023

Kertu Jukkum esitleb Tartus oma reisiraamatut «Unistuste seiklus Ladina-Ameerikas»

Copy
Kertu Jukkumi raamatu «Unistuste seiklus Ladina-Ameerikas» esitlus Solarise Apollos.
Kertu Jukkumi raamatu «Unistuste seiklus Ladina-Ameerikas» esitlus Solarise Apollos. Foto: Sander Ilvest

21. detsembril kell 15 on kõik reisihuvilised oodatud Kertu Jukkumi raamatu «Unistuste seiklus Ladina-Ameerikas» esitlusele Tartu Kaubamaja Apollosse. Autori vestluspartner on seljakotirändur ja raamatute autor Lauri Räpp.

2018. aasta sügisel otsustas Kertu Jukkum oma elus ohjad enda kätte haarata minna unistuste reisile Ladina-Ameerikat avastama.

«2018. aasta sügisel teen otsuse: enam ma ei looda, et tänasest saab mu elu parim päev, vaid haaran ohjad enda kätte. Jätan kõik, et minna unistuste reisile Ladina-Ameerikat avastama. Pakin väikese seljakoti ja lendan ookeani taha, kus mind ootab neli kuud ja üheksa riiki täis pööraseid seiklusi, ootamatuid kohtumisi ning magusaid õppetunde,» kirjutab Kertu Jukkum raamatu tutvustuseks.

«Pole ime, et glamuurse elu järele kodumaal ei teki mingit igatsust! Reisi sisse mahub ränkraske teekond läänepoolkera kõrgeima mäe Aconcagua tippu, kohtumine sügaval Amazonase džunglis elava hõimuga ja isegi lummava Antarktika külastamine. Ladina-Ameerikas kogetu teeb mu tänulikuks kõige eest, mis mul on, ning õpetab elu veelgi kirglikumalt usaldama ja armastama.»

Loe raamatust katkendit siit!

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles