N, 28.09.2023

Gertrud Talvik elust Lõuna-Aafrika Vabariigis: minu parimat sõpra pussitati… aga kätte, nii et see pole väga hull

Õhtu!
Facebook
Comments

«Minu» sarja raamatu «Minu Lõuna-Aafrika Vabariik» autor Gertrud Talvik käis külas saates «Õhtu!», kus mainis ka mõnd väga pöörast olukorda, millesse ta Lõuna-Aafrika Vabariigis elades sattus.

Gertrudi sõnul küsitakse temalt kõige sagedamini seda, kui turvaline elu Lõuna-Aafrika Vabariigis on. Kuigi ta ütleb ikka, et midagi hullu seal ei toimu, kirjutas ta oma raamatus nii mõnestki olukorrast, mis võtab kananaha ihule. Näiteks toob saatejuht välja, et Gertrudit rööviti, tema elukohta murti sisse, tema parimat sõpra pussitati ning ülikooli läheduses tegutses sarivägistaja.

Gertrudil oli iga juhtumi kohta varnast võtta pehmendav selgitus. Nimelt rööviti vaid tema auto, millega ta parasjagu ei sõitnud ning tema parimat sõpra pussitati «ainult» kätte, mis neiu sõnul pole nii hull kui tundub. Vaata lähemalt saatest!

PS! 29. jaanuaril kell 18 saab Solarise Apollos alguse reisiõhtute vestlussari, kus räägib LAVis elamisest, õppimisest ja rändamisest ka Gertrud Talvik. Postimees teeb üritusest otseülekande.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles