Järelvaadatav ⟩ Reisiõhtu viib Indoneesiasse ja palavalt armastatud Balile

Copy

Kolmapäeval, 26. veebruaril kell 18 kogunevad Solarise Apollosse Indoneesias reisimisest muljetama parima reisiraamatu tiitliga pärjatud «Minu Indoneesia» autor Berit Renser ning Estraveli reisieksperdid Airi Ilisson ja Terje Tellis. Vestlust veab ja sealhulgas lastega reisimise kohta uurib #aastaema Liina Pulges. Postimees teeb vestlusõhtust ka otseülekande.

Berit Renser «Minu Indoneesia».
Berit Renser «Minu Indoneesia». Foto: Petrone Print

Indoneesia asub ligi 17 500 saarel, seega ei piirdu vestlejate reisimuljed ja -soovitused kaugeltki vaid paradiisisaare Baliga.

«Oma mitmekesisuses on Indoneesia justkui maailma makett. See on iidsete traditsioonidega riik, kus põline metsamees toksib nutitelefoni. Konservatiivne riik, kus naised rokivad, jilbab’id peas, diskodel. Seal on esindatud äärmuslikud usklikud äärmuslike uskmatuteni, pillav rikkus näljase vaesuseni, südamlik hoolimine kõleda osavõtmatuseni, lopsakas loodus kurva tühimikuni,» kirjeldab Berit Indoneesia kontraste.

Reisiõhtud toimuvad Estraveli reisibüroo, Petrone Prindi kirjastuse ja Apollo koostöös iga kuu viimasel kolmapäeval. Tule, kuula ja küsi!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles