VIDEO Prima Vista pakub kirjandussõpradele luuleprogrammi

Copy
Hasso Krull.
Hasso Krull. Foto: Mihkel Maripuu

Sügisesse lükkunud kirjandusfestival Prima Vista tähistab oma algset toimumisaega 4.-9. maini videoprogrammidega veebikanalites. 

Veebi vahendusel saavad sõna nii tänavused väliskülalised kui ka MTÜ Eesti Lavaluule rahvusvahelises projektis Borderlines osalenud eesti luuletajad, kelle loomingu videosalvestuste kaudu luuakse sild kahe väga erineva kevade - möödunudaastase ja tänavuse - vahel. 

Videoprogramm avati 4. mail Hasso Krulli luuletusega «Mets». Iga päev avaldatakse üks projekti «Borderlines» raames salvestatud video ning nende seas on nii originaalloomingut kui ka Hasso Krulli teose «Euroopa» töötlusi. Videoprogrammis astuvad üles Kaisa Kuslapuu (Hasso Krulli «Metsa» töötlus), Aliis Aalmann («Euroopast» inspireeritud luuletus), Joosep Vesselov «prohvesri laul» (originaallooming regilaulu stiilis) Rika Tapper (luuletused), Mari Pihl (luuletused) ning Sirel Heinloo (Hasso Krulli luuletus «Mina, Pimedus»).

Lisaks «Borderlines'i» luulevideotele toob programm teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval publikuni ka Prima Vista külaliste videotervitused.

Programmi saab jälgida Prima Vista ja TarSlämmi sotsiaalmeedia lehekülgede ning Prima Vista kodulehe kaudu. 

Tagasi üles