T, 28.11.2023

TEE HEAD ⟩ Apollo raamatukauplus kogub «Apollo hoolib» kampaania raames annetusi lasterikastele peredele


Facebook
Comments
Foto: Apollo

Heategevuskampaania «Apollo hoolib» raames kogub Apollo raamatukauplus septembris annetusi lasterikaste perede toetuseks.

Iga inimene saab teha annetuse Apollo kaupluses ja e-poes. Annetuse suurus on 50 senti. Iga 50 sendilisele annetusele paneb Apollo omalt poolt 50 senti juurde. Annetatud summa eest annab Apollo lasterikastele peredele raamatuid, lauamänge, koolitarbeid, mänguasju – kõike, millest pered võiksid rõõmu tunda.

«Harivad ja mängulised raamatud või lauamängud on igas peres alati oodatud kingitus, mistõttu on meil hea meel, et Apollo raamatukauplus on otsustanud lasterikkaid peresid toetada. Tasub rõhutada ka seda, et lisaks raamatutele ja lauamängudele kavatseme annetatud summa eest Apollost muretseda ka koolitarbeid, mida uue õppeaasta alguse puhul igal perel kindlasti väga tarvis läheb,» kommenteeris Lasterikaste perede liidu president Aage Õunap.

«Meie jaoks on ülioluline, et kõige muu eluks vajaliku kõrval oleks lasterikastel peredel suurem võimalus ühiselt aega veeta, olgu selleks siis lauamängude mängimine või raamatute lugemine,» kommenteeris Apollo tegevjuht Eha Pank. «Septembrikuus ootame kõiki raamatusõpru Apollosse, et üheskoos heategevusse panustada, sest iga annetus teeb ühe lapse jälle õnnelikumaks,» lisas Pank.

Suurpered Loomaaias.
Suurpered Loomaaias. Foto: Apollo

«Apollo hoolib» kestab Apollo raamatukauplustes septembri lõpuni. Heategevusliku kampaania eesmärgiks on pöörata tähelepanu ühiskonnas aktuaalsetele teemadele nagu keskkond, loodus ja selle hoidmine, teadmised, nii vaime kui füüsiline tervis. Ehk igaüks, kes nendel teemadel kaasa mõtleb, natuke südant valutab ja hoolib, leiab endale midagi.

Siin on mõned vihjed, milliseid tooteid valida:

«Inimkeha. Kasutusjuhend asukale» Bill Bryson

DVD «Fred Jüssi. Olemise ilu»

«Konstantin Päts. Vang nr 12» Vladimir Pool

Lauamäng «Mälumäng iKNOW»

«Kosmos. Küsimused ja vastused maailmaruumist huvilisele lapsele» Ene Ergma

«Ajulugu» Tauri Tallermaa

«400 Eesti seent. Seenestaja taskuraamat» Kuulo Kalamees, Vello Liiv

«Teksased lapitöös» Marja Matiisen

«Eesti elusloodus. Kodumaa looduse teejuht» Rein Kuresoo, Hendrik Relve, Indrek Rohtmets

«Kiire ja aeglane mõtlemine» Daniel Kahneman 

«Hingest aus. Kuidas elumuutuses ennast leida?» Kaidi Laur 

«Kopsude hämmastav maailm» Kai-Michael Beeh

«Kuidas mitte haigestuda» Michael Greger, Gene Stone

«Pereema raviraamat» Terje Tähe

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles