P, 10.12.2023

Margus Vaher esitleb avameelset raamatut «Aga miks mehed sellised on?»

Linda Pärn
, raamatuportaali toimetaja
Copy
Margus Vaher ja Merlin Purge.
Margus Vaher ja Merlin Purge. Foto: Laura Strandberg

Margus Vaher esitleb oma kolmandat ja tema enda sõnul kõige avameelsemat värsket raamatut «Aga miks mehed sellised on?». Esitlus toimub 14. oktoobril kell 18.00 Solarise Apollos, autoriga vestleb Seidi Voogre.

Margus Vaher räägib oma uues raamatus «Aga miks mehed sellised on» avameelselt armastusest, seksist, petmisest ja kõigest sellest, millest muidu mehed ei räägi. 69 naiste ausat küsimust leiab 69 Marguse veel ausamat vastust.

«Minu ainus eesmärk on aidata naisel meest paremini mõista ja tunnetada. Tema hinge olemust, lihtsust ja õrnust. Ning viisi, kuidas mees elu, naist ja enda eesmärki siin elus lahti mõtestab ning tajub,» selgitab autor. «Et naine rohkem lollide sookollide otsa ei komistaks ja saaks nautida elu sellise jumalannana, nagu ta on ning väärib - sellise mehe kõrval, kellega elu on nagu kirglik tants, mitte aga nagu tagurpidi salto, mis pekki läks.»

Raamatust leiab Marguse sõnul tema ausad ja humoorikad vastused armsate naiste küsimustele, mis on saabunud pärast tema kahe raamatu, «Tee mehe südamesse» ja «Kuidas armastada naist?» ilmumist tema meilile või FB blogisse «Mis tegelikult loeb?».

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles