P, 10.12.2023

GALERII ⟩ Margus Vaher esitles raamatut, milles vastab naiste küsimustele armastuse, seksi ja petmise kohta

Copy

Margus Vaher esitles 14. oktoobri õhtul Solarise Apollos oma kolmandat ja tema enda sõnul kõige avameelsemat värsket raamatut «Aga miks mehed sellised on?».

Margus Vaher räägib oma uues raamatus «Aga miks mehed sellised on» avameelselt armastusest, seksist, petmisest ja kõigest sellest, millest muidu mehed ei räägi. 

«Minu ainus eesmärk on aidata naisel meest paremini mõista ja tunnetada. Tema hinge olemust, lihtsust ja õrnust. Ning viisi, kuidas mees elu, naist ja enda eesmärki siin elus lahti mõtestab ning tajub,» selgitab autor. «Et naine rohkem lollide sookollide otsa ei komistaks ja saaks nautida elu sellise jumalannana, nagu ta on ning väärib - sellise mehe kõrval, kellega elu on nagu kirglik tants, mitte aga nagu tagurpidi salto, mis pekki läks.»

Raamatust leiab Marguse sõnul tema ausad ja humoorikad vastused armsate naiste küsimustele, mis on saabunud pärast tema kahe raamatu, «Tee mehe südamesse» ja «Kuidas armastada naist?» ilmumist tema meilile või FB blogisse «Mis tegelikult loeb?».

Loe raamatust katkendit: Margus Vaheri raamatu 3 kõige otsekohesemat küsimust ja vastust seksi kohta

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles