KATKEND Dave Benton vastab 3 küsimusele Eestist, elust ja surmast

Copy
Dave Benton.
Dave Benton. Foto: GoodNews

Dave Bentoni novembrikuus ilmunud raamat «Olen see, kes olen» on otsekohene ja siiras lugu ühe Arubalt - läbi mitmete rännakute Eestisse tulnud mehe isikliku elu tõusudest ja mõõnadest, sisemaailmast, uskumustest ning elufilosoofiast. See on aus kõnelus oma sügava sisemise minaga, tema kogemuste sõnastamine ja elutarkuste jagamine lugejalegi. 

Kokku saab raamatus vastuse ligi paarisajale erinevale intrigeerivale ja isiklikule küsimusele, mida on Dave’ile esitanud artistid, sõbrad ja vanad kolleegid, muusikud, promootorid, esinejate mänedžerid, ärimehed ja –naised, psühholoogid, poliitikud, ajakirjanikud, turundusspetsialistid ja pereliikmed.

«Tegin valiku inimestest üle maailma, kes mind tunnevad ja pöördusin nende poole kutsega osaleda selles raamatu kirjutamise projektis ja andsin ülesande esitada mulle 5-10 küsimust mu elukäigu kohta. Pagan võtaks – mitte keegi ei keeldunud!» räägib ta. Kokku sai küsimusi 279, millest jäi järele peale nende süstematiseerimist ligi paarsada - need saidki raamatu selgrooks.  

Märksõnad

Tagasi üles