Hakkajad naised Signe Ventsel ja Kristi Jõeorg esitlevad inspiratsiooniraamatut «Julgus luua muutust»

Linda Pärn
, raamatuportaali toimetaja
Copy
Kristi Jõeorg ja Signe Ventsel.
Kristi Jõeorg ja Signe Ventsel. Foto: Erakogu

Kõik naised, kes on ammu oodanud oma unistuste täitumist ja vajavad väikest tõuget tegudele hakkamiseks, on oodatud raamatu «Julgus luua muutust» esitlusele. Osale esitlusel Facebook live kaudu või tule kohapeale Apollo Solarise raamatupoodi, 16. detsembril, kell 19.00.

Raamat «Julgus luua muutust».
Raamat «Julgus luua muutust». Foto: Raamat

«Julgus luua muutust» on Eesti esimene inspiratsiooniraamat naistelt naistele, mis sütitab naistele julgust ja tegutsemistahet, et võtta ette elumuutuseid, millest naised on salamisi unistanud, aga mida pole mingil põhjusel söandanud ette võtta. Läbi õpetlike peatükkide, nagu karjäär, ettevõtlus, raha, suhted, vaimne ja füüsiline tervis, tasakaalu leidmine ja kuidas olla julge ennastjuhtiv naine jagavad raamatus väga elumuutvaid lugusid oma teekonnast näiteks Egle Eller-Nabi, Marina Kaljurand, Kaja Kallas, Sandra Raju, Epp Kärsin, Triin Ploompuu, Kristel Kruustük jne.

Need on teemad, millega oleme me kõik suuremal või väiksemal määral muutusi loomas. Teame, milline võiks olla unistuste töö või elu, kuid kas julgeme selles suunas samme astuda….tihti mitte.

Sellest ja kõigest muust esitlusel räägimegi!

Naine, kui mitte sina, kes siis veel?

Kui mitte nüüd, siis millal?

Loe raamatu kohta lähemalt siit!

Tagasi üles