Miks sa oled rumal, haige ja rahast lage ja kuidas saada nutikaks, terveks ja rikkaks?

Copy
Foto: Shutterstock

Randy Gage’i «Miks sa oled rumal, haige ja rahast lage…ja kuidas saada nutikaks, terveks ja rikkaks!» toob välja saladused, kuidas tuua oma ellu tervist, õnne ja küllust, kuid tavapäratul ja seninägematul viisil.

Kriitiline, käre ja julmalt aus Randy Gage tulistab oma otsekohese keelekasutusega selle pihta, mis on hoidnud meid rumala, haige ja rahast lagedana, ning näitab teed, kuidas jõuda välja nutika, terve ja rikka elu juurde. Oma õpetusi illustreerib ta isiklikust elust võetud ohtrate praktiliste näidetega.

Randy Gage, «Miks sa oled rumal, haige ja rahast lage».
Randy Gage, «Miks sa oled rumal, haige ja rahast lage». Foto: Raamat

Meie suurim vastane oleme meie ise

Randy Gage nimetab ennast külluse eest võitlejaks meie kõige suurema vastasega – iseendaga. Teda on nimetatud Külluse Jedi Rüütliks, sest tema ärid on aidanud saada miljonäriks ning ideed muutnud mõtlemist ja elu väga paljudel inimestel.

Autori ülimalt põnev elukäik keskkoolist väljakukkujast ja miinimumpalgaga nõudepesijast kuni eduni multimiljonärina on pannud imestama paljusid inimesi üle maailma. Sinna on ta jõudnud aga üksnes oma mõttemaailma, uskumusi ja käitumist oluliselt muutes.

Briljantne ja järsk

«Randy raamat puudutab sind kindlasti. See raputab sinu muutumatuks jäänud uskumusi. Kui julged seda lugeda rohkem kui korra, siis luban sulle, et suudad muuta oma elu uueks kõigele, mida ihkad,» on öelnud «Mach II with your Hair on Fire» autor Richard Bliss Brooke.

MasterMindEventi algataja ja juht Art Jonak kirjeldab Gage’i kui briljantset ja järsku.  Sisekaemuslikku ja otse näkku ütlemisega. «Ta provotseerib sinu senist mõttemustrit. See on tõeline ja reaaleluline ülevaade, mis hoiab sind ahelais ja annab kompassi rikkuste juurde. Rikastatud põnevate sisevaadetega, kuidas tuua oma ellu tervist, õnne ja küllust,» kirjeldab ta raamatut.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles