L, 25.03.2023

«Viiskümmend halli varjundit» sai uue järje, mille minategelane on Christian Grey

«Viiskümmend halli varjundit» sai uue järje, mille minategelane on Christian Grey
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Näitlejad Dakota Johnson ja Jamie Dornan filmis "Fifty Shades of Grey".
Näitlejad Dakota Johnson ja Jamie Dornan filmis "Fifty Shades of Grey". Foto: Chuck Zlotnick/AP/Universal Pictures and Focus Features/Scanpix

Eesti keeles on ilmunud E. L. Jamesi menuki «Viiskümmend halli varjundit» uus osa «Vabastatud». Uues raamatus saab sõna Christian Grey.

E. L. James, «Vabastatud».
E. L. James, «Vabastatud». Foto: Raamat

E. L. James viib meid jälle «Viiekümne varjundi» põnevasse sensuaalsusesse, armastusloosse, mis on võitnud miljonite inimeste südamed üle maailma.

Lugeja on palutud kümnendi pulma, kus Anastasia Steele’ist saab Christiani naine. Aga kas Christian üldse sobib abielumeheks? Ta isa pole selles kindel, ta vend tahab korraldada vapustava poissmeestepeo ja ta pruut ei anna tõotust talle kuuletuda …

Abielu toob kaasa oma väljakutsed. Nende kirg teineteise vastu põleb kuumemalt ja sügavamalt kui kunagi varem, aga Ana trotsiv loomus toob pinnale Christiani kõige süngemad hirmud ning paneb proovile ta kontrollivajaduse. Kui minevikust pärineva inimese vastuseis ja pahatahtlikkus neid mõlemaid ohtu seavad, ähvardab üks valestimõistmine neid lahku viia.

Kas Christian suudab üle saada lapsepõlve õudusunenägudest ja noorusaja piinadest ning end päästa? Ja kui ta on avastanud tõe oma päritolu kohta, kas ta leiab siis andestust ning võtab vastu Ana tingimusteta armastuse?

Kas Christian saab lõpuks vabaks?

Märksõnad
Tagasi üles