N, 23.03.2023

VAATA JÄRELE ⟩ Hüpnotisöör Ants Rootslane esitles menuraamatut «Seitsme põlve müsteerium»

Raamatuportaal
Hüpnotisöör Ants Rootslane esitles menuraamatut «Seitsme põlve müsteerium»
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1

Hüpnotisöör Ants Rootslane esitles 5. mail Solarise Apollo raamatupoes oma raamatut «Seitsme põlve müsteerium». Esitlust saab video vahendusel vaadata ka raamatuportaalis.

«Seda raamatut lugedes võivad sinus esile kerkida isiklikud mälestused ja valukehad – lase neil tulla. Koge seda raamatut just sulle omasel viisil. Ole vaatleja. Võta siinseid ridu lehekülg lehekülje järel üha turvalisemalt endasse,» kirjutab Ants Rootslane oma raamatu tutvustuseks. «Info, mille sa siit kaante vahelt leiad, ei ole absoluutne tõde. Kuid see on midagi, mis on aidanud tuhandeid inimesi, andnud neile võimaluse kasvada ja areneda kiiremini ja tõhusamalt, kui tundide kaupa psühholoogi juures oma lugusid jutustamas käies. Sa oled oma elu ekspert, lahenduste pakett kõikidele sinu probleemidele on peidus sinus eneses. Iga peatükiga toon ma sulle inimeseks olemise saladust lähemale, kirjutan ridade kaupa sellest, kuidas perekond on üks õelamaid süsteeme, kuhu kuuluda, aga millest välja astuda ei saa ega tohigi. Teadmiste ja harjutuste näol saad enda käsutusse tööriistapagasi, millega hakata muutma oma elu. Saad üha rohkem mõistma oma isiklikku unikaalset saatust, milles ei eksisteeri küsimusi nagu Kes ma olen? või Mida ma pean tegema? Sa tead siis täpselt, kes sa oled ja kuhu suunas liikuda.

Tuletan meelde – oma elu ekspert oled ainult sina ise, sa oled lihtsalt selle ehk vahepeal ära unustada jõudnud!»

Keerulistel aegadel vajavad inimesed Ants Rootslase selgitusel tuge ja nõu, kuidas oma teemadega elus edasi töötada. «Antud raamatus on väga lai sepkter teemadest kajastatud, et inimene saaks minna arengusse. Esitlustuuri raames avame raamatu erinevaid peatükke ja teemasid ning lähme nendega pisut süvitsi. Samuti saavad inimeste küsimused vastused ning raamatutesse personaalse pühenduse. Ootan inimestega kohtumist ja iga esitlus saab olema omanäoline ning spontaanne.»

Raamatu «Seitsme põlve müsteerium» esitlused toimuvad:

5.05 kell 17.30 Solarise Keskuse Apollos;

7.05 kell 13.00 Pärnu Keskuse III korruse aatriumis;

10.05 kell 17.30 Tartu Kaubamaja Apollos;

13.05 kell 16.30 Viljandi Uku Keskuse Apollos;

14.05 kell 13.00 Rakvere Kroonikeskuse aatriumis.

Märksõnad
Tagasi üles