N, 9.02.2023

Monika Larini esitleb raamatut, mis aitab karjääris pannapöörde teha

Raamatuportaal
Monika Larini esitleb raamatut, mis aitab karjääris pannapöörde teha
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Monika Larini.
Monika Larini. Foto: Kristjan Teedema

8. novembril esitleb Monika Larini Tallinna Karjäärikeskuses uut raamatut «Mis värvi on töö?», mida on nimetatud ka karjäärimuutja käsiraamatuks.

Monika Larini, «Mis värvi on töö?»
Monika Larini, «Mis värvi on töö?» Foto: Raamat

«Mis värvi on töö?» on mõeldud eeskätt neile, kelle tööelu on jõudnud küsimuste, kahtluste või abstraktse igatsuse faasi, pakkudes võimalust mõelda teemadele, millega oma tööelu muuta soovijad plaani kavandamisest kuni selle elluviimiseni kokku puutuvad.

Raamat aitab lugejal oma isikliku karjääri kulgu paremini mõista, inspireerib läbi erinevate mõtteharjutuste, analüüside ja kliendilugude nii oma igapäevast töist reaalsust kui ka soove erinevatest perspektiividest ja ehk ootamatuteski kontekstides vaatlema ning küsimusi esitama. Nii et hetkelisest sundseisust saaksid uued inspireerivad algused, võimaluste virvarrist settiksid välja konkreetsed tegevused ja hirm tundmatu ees muutuks uudishimuks peagi tuttavaks saava vastu.

Monika Larini on karjäärinõustaja ja -coach, kelle nõustajakäekiri on kujunenud erialase akadeemilise hariduse, isikliku karjääripöördekogemuse ja valdavalt loomingulistes keskkondades töötamise koosmõjus.

Märksõnad
Tagasi üles