P, 4.12.2022

Ilmus Sirly Oderi esimene autoriraamat «Hea tuju, kus sa oled?»

Raamatuportaal
Ilmus Sirly Oderi esimene autoriraamat «Hea tuju, kus sa oled?»
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sirly Oder.
Sirly Oder. Foto: Tuulike Kivestu-Rotella

Kirjastusel Koolibri ilmus Sirly Oderi autoriraamat «Hea tuju, kus sa oled?». Sirly Oder on viimastel aastatel illustreerinud hulganisti lasteraamatuid.

Sirly Oder, «Hea tuju, kus sa oled?».
Sirly Oder, «Hea tuju, kus sa oled?». Foto: Raamat

Nora emme tunneb, et pahur tuju on tema sisse pesa teinud, ja ta tahab voodisse pugeda. Pärast väikest uinakut oleks ta rõõmsam ja saaks ka Norale parem emme olla. Selle peale läheb Noral tuju väga pahaks ja kõva jonn tuleb peale, kuid kisa ei aita.Hakkaja tüdruk otsustab ise oma hea tuju üles otsida. Ta võtab koerakese Bibi kampa ja koos asuvad nad otsingutele. Mis on hea tuju retsept? Kas aitab jalutuskäik, tantsimine, aednikutöö või soe vann? Segadust ja pahandust tekib omajagu, aga hea tuju saab üles leitud.

Sirly Oder ütleb, et on hea tuju otsingute meister ja lisab: «Olin väikesena suur raamatufänn ja oleksin väga rõõmus, kui minu illustratsioonid aitaksid nüüd mõnel väikesel inimesel raamatumaailmast vaimustuda.»

Sirly on olnud paljude teatrietenduste ja filmide kunstnik ning illustreerib vabakutselisena lasteraamatuid. Tema isikupärane käekiri on moodne ja disainilik, talle on omane minimalistlik värvikasutus.

Märksõnad
Tagasi üles