P, 5.02.2023

Eesti autorilt ilmus esimene raha ja karjääri numeroloogia raamat, mis paljastab edu saladuse

Raamatuportaal
Eesti autorilt ilmus esimene raha ja karjääri numeroloogia raamat, mis paljastab edu saladuse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Timo Reinpal.
Timo Reinpal. Foto: Hanno Luukas

Äsja ilmus Eesti ühe tuntumalt numeroloogilt Timo Reinpalilt raamat raha ja karjääri numeroloogiast «Kuidas saada rikkaks. Raha ja edukas karjäär läbi numeroloogia».

Miks mõni inimene peab raha ja karjääri nimel metsikult pingutama, aga teisel tuleb kõik mängleva kergusega kätte? Kuidas saada rikkaks ja olla edukas? Kuidas leida töö, mis tagab üheaegselt nii materiaalse kindlustatuse kui ka eneseteostuse ja seesmise rahulolu?

Timo Reinpal, «Kuidas saada rikkaks».
Timo Reinpal, «Kuidas saada rikkaks». Foto: Raamat

Numeroloogia ja astroloogia võimaldavad uurida neid külluse ning vaesuse piire ja põhjuseid palju lähedamalt kui enamik inimesi arvata oskab. Raamat «Kuidas saada rikkaks. Raha ja edukas karjäär läbi numeroloogia» on sissejuhatus iseseisvaks tööks inimestele, kes soovivad leida vastuseid just materiaalset elu käsitlevatele probleemidele. Selle raamatu abil võite avastada oma arengutee ja jõuvarud, mis olid ehk seni teie pilgu eest varjatud. Õppides ennast uurima ja sügavamalt mõistma enda sünni tähendust võib elupilt muutuda arusaadavamaks.

«Numeroloogia avab tee iseenda mõistmiseks. Meil kõigil on oma rada elus astuda ning omad võimed ja oskused, mille abil ennast teostada. Seega on hea, kui mõistetakse iseennast sügavamalt ning osatakse oma potentsiaali õigesti rakendada,» kirjutab Timo Reinpal.

Sellest raamatust leiate vastuseid, kes te oma loomult olete, mida elult ootate, kuhu suunda tahaksite iseenda eluga kulgeda, et saaksite nautida kõigi oma võimete realiseerumist, mis omakorda tagaks tubli sissetuleku ja korraliku positsiooni ühiskondliku hierarhia pulgal.

«Numeroloogia näitab, kuidas läbi lihtsate arvutuste avada edukuse mõistatus iseenda jaoks. Saate aru, kuidas tunda ära õiged valikud, et elada oma elu edukalt, olla õnnelik ja rahulolev,» selgitab Timo Reinpal.

Raamatu autor Timo Reinpal on numeroloogiaga tegelenud juba alates 1987. aastast. Ta on teinud numeroloogilisi aastaprognoose telesaadetes ja ajalehtedes ning koostanud väga paljudele inimestele numeroloogilisi horoskoope.

Varasemalt on tema sulest ilmunud raamatud «Numeroloogiline prognoos 2023. Sinu personaalne horoskoop», «Numeroloogiline mandala. Numbrite mõjud meie igapäevases elus», «Suhted ja sobivus. Numeroloogia ja sünastria».

Märksõnad
Tagasi üles