L, 30.09.2023

Treener soovitab suveks 3 raamatut, mis aitavad elus edukamaks saada

Raamatuportaal
Facebook
Comments
Janika Koch-Mäe.
Janika Koch-Mäe. Foto: Mari Pukk

Personaaltreener ja videotreeningute keskkonna Sinutreener.ee asutaja Janika Koch-Mäe soovitab suvelugemiseks kolme raamatut, mis aitavad oma eesmärke saavutada ja elus edukamaks saada.

«Sisemine jõud. Kuidas oma eesmärke leida ja saavutada» Anthony Robbins

Janika ütleb, et tegu on väga võimsa raamatuga. «Meis kõigis on peidus palju rohkem, kui arvame ning meie mõtted ja teod loovad reaalsuse, milles elame. Sisemine jõud on midagi, millega liigutame mägesid ja ületame jõgesid ning iga päev on võimalik saada paremaks inimeseks,» usub ta.

Koolitaja Peep Vain on öelnud, et see raamat aitab mõista, et ka sina oled oma sisemise jõu abil võimeline saavutama, saama, looma ja võitma kõike, mida sa vaid tahad. Ja olema sealjuures õnnelik.

«Minu elu kutse» Roland Tokko

«Kui palju me tegelikult enda potentsiaali kasutame? «Minu elu kutse» süstib julgust proovida ja inspireerib katsetama,» soovitab Janika lugeda.

Autor Roland Tokko usub, et kõigis on peidus erakordsed anded. «Ära jäta maailma sellest kingitusest ilma. Avasta oma tõeline kirg ja rakenda tegelik potentsiaal!» ütleb ta. Autor on ka öelnud, et see on raamat, mille tahad võtta kaasa puhkusele, et teha üks korralik kirehooldus. Et muuta enda praegune töö tähendusrikkamaks või leida täiesti uus suund elus.

«Investeerimisedu põhimõtted. Algajast edukaks investoriks» Kristjan Liivamägi, Tõnn Talpsepp, Tarvo Vaarmets

Jaanika selgitab, et see on ülevaatlik ja põhjalik raamat investeerimisest nii alustajale kui ka juba tegutsevale investorile. Raamatus on palju praktilisi näiteid ja huvitavaid kogemuslugusid, mis ilmestavad edukalt sisu.

Koos teooriataustaga õpetab raamat lugejatele praktiliste näidete kaudu leidma aktsiate, võlakirjade ning kinnisvara õiglast väärtust. Lisaks saab muude teemade kõrval näiteks teada, kuidas saavutada edu ühisrahastuses või kuidas investeerida vastavalt majandusseisule. Kõiki teemasid ilmestavad rahandusdoktoritest autorite õpetlikud kogemuslood, nii õnnestumised kui ka ebaõnnestumised.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles