R, 29.09.2023

Ilmub Margus Karu romaani «Täna on täna ja forever on forever» uus trükk

Raamatuportaal
Facebook
Comments
Foto: Postimees

Tähistamaks varalahkunud kirjanik Margus Karu sünniaastapäeva 11. septembril ja juhtimaks tähelepanu rahvusvahelisele suitsiidiennetuspäevale 10. septembril, ilmub Margus Karu läbi müüdud teise romaani uus trükk uue kujundusega.

«Täna on täna ja forever on forever» on Margus Karu (1984-2017) teine romaan. Marguse esimene romaan «Nullpunkt» võitis Betti Alveri preemia, kuulus koolide lugemisvarasse, toodi lavale teatris, kinolinale filmina ning teleekraanidele seriaalina. Lugejad hääletasid «Nullpunkti» läbi aegade kolme kõige parema raamatu hulka. Marguse postuumselt ilmunud lasteraamatu «Hobune Henry unenägu» valisid Apollo lugejad aasta parimaks lasteraamatuks.

Romaan «Täna on täna ja forever on forever» (ehk nagu Margus ise seda kutsus: «TOT ja FOF») ilmus esmakordselt 2015. aasta juunis ja pole viimastel aastatel lugejatele raamatupoodides kättesaadav olnud, sest müüs läbi. Uue kaanekujunduse tegi Marguse sõber Johannes Naan, kaanefotod pildistas Ingmar Jõela, illustratsioonid sisusse joonistas Margit Vavulski.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles