P, 10.12.2023

AJALOOLINE KRIMIROMAAN ⟩ «Kui teil tuleb pähe nii mõttetu kingitus teha, siis omage vähemalt viisakust see üles tunnistada»

Raamatuportaal
Copy
Foto: Shutterstock

Ilmunud on «Mõrv Keyhaveni lossis», mis on kolmas raamat Clara McKenna ajalooliste kriminaalromaanide sarjast «Stella ja Lyndy mõistatused». Esimene osa – «Mõrv Morrington Hallis» – ilmus eesti keeles 2021 ja teine osa «Mõrv Blackwater Bendis» 2022.

Clara McKenna kolmanda ajaloolise kriminaalromaani tegevus toimub Inglismaal New Foresti piirkonnas 1905. aastal. Isepäise Ameerika pärijanna Stella Kendricku ja vikondi Lyndy Lyndhursti pulmadeni on kõigest paar päeva, kui taas koputab nende uksele vikatimees.

Taevasse kogunevad mustad pilved, kui päevareisil Southamptonisse trambitakse üks tundmatu mees hobuste kapjade all surnuks. Enne kui selgub vastus, miks oli ohvri kuuetaskus artikkel Morrington Hallis eesootavate pidustuste kohta või miks ta ähvardas kedagi sealsetest majalistest ära tappa, leiab aset järgmine tragöödia. See surm pöörab Stella elu pahupidi ja heidab varju ühele Lyndy pereliikmetest.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles