P, 10.12.2023

«Iga kord, kui ta avas rahakoti, vilksatas ta peast läbi mälestus sellest, millistes oludes ta oli kasvanud»

Raamatuportaal
Copy
Foto: Shutterstock

Ilmunud on «Raamatupood vanas postkontoris», mis on menuraamatu «Raamatukogu telefoniputkas» autori Rachael Lucase südantsoojendav lugu headest raamatutest ja headest sõpradest.

Hannah, kel on kõrini elust Manchesteris, milles ta täidab üksnes jalgpallihullust teismelise ema või töönarkomaanist mehe abikaasa rolli, tahaks midagi ainult enda tarbeks teha. Kui tal avaneb võimalus Cotswoldis asuva võluva Little Maudley külapoe üle võtmiseks, haarab ta sellest kahe käega kinni. Viimaks ometi on tal töö ja ühtlasi õnnestub tal poeg Ben pahandusi tekitavatest semudest eemale saada.

Aga ehkki külas ei ole kõik sugugi nii idülliline, kui väljastpoolt vaadates arvata võiks, läheb Hannah' uus elu siiski hooga käima. Tema mõte postkontorisse-poodi väike raamatumüügipunkt rajada leiab kohalike seas tulist toetust ja ka Ben paistab olevat oma koha leidnud, kui liitub kohaliku jalgpallimeeskonnaga, mida treenib endine profimängija Jake Lovatt... ja see on mees, kes tekitab Hannah's tundeid, mille naine arvas igavesti uinunud olevat.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles