Eesti Kalisteenika ja Tänavaspordi Liidu president.
Spordiklubi Striidikool asutaja ja tegevjuht.
Spordifestivali Kevad Battles peakorraldaja.
Läbinud arvukalt EOK ja Tallinna Ülikooli koolitusi (sh. 7. lend Spordijuht 1.0)
Tunnustused ja saavutused
Pärnumaa aasta terviseedendaja 2023
Eestimaa Spordiliit Jõud kohaliku spordielu edendaja 2022 ja 2023
Pärnumaa Spordiliidu ja Pärnu linna tunnustus Pärnu ja Pärnumaa spordiedendaja 2021
Pärnumaa aasta ekstreemsportlane 2022
Muide, hiljaaegu koju sõites kuulasin Kuku raadiot, kus sattusin väga hea vestluse peale. Nimelt võrdlesid saatejuhid kergejõustikku ja tänavasporti. Nad mõtisklesid, missugust tippsporti on üldse nüüdisühiskonnal vaja, tuues välja, et need marginaalid, mida suudetakse kergejõustiku tulemustest maha lihvida, on ajas üha väiksemad, mistõttu ei paku see inimestele teleri ees enam eriti pinget. Samuti ütlesid nad, et tänavasport on niivõrd uus, värske ja pidevalt uuenev valdkond, et inimvõimete piire selles ei jõua veel hoomata ei publik ega ka tõenäoliselt sportlased ise.
Tänavasport muutub pidevalt, see leiutab ennast üha uuesti ja uuesti. Ja leiutamise võime on spordiala jätkusuutlikkuse seisukohalt äärmiselt tähtis. Näiteks jalgpall on ju suutnud ennast 150 aasta jooksul korduvalt ümber leiutada, sest spordiala reeglid pakuvad selleks võimalusi.
Kalisteenikaspordis domineerib kaks distsipliini: vabakavad ja jõuvastupidavus.
VABAKAVAD näevad välja akrobaatilised ning koosnevad dünaamiste ja staatiliste elementide sümbioosist. See sarnaneb n-ö vana kooli riistvõimlemisele, kuid sportlasele on antud vabadus ehk siis kohustuslikud elemendid puuduvad.