Tõhus ja imelihtne hingamisharjutus, mis hetkega lõdvestuda aitab

Raamatuportaal
Copy
David JP Phillips
David JP Phillips Foto: Enberg Literary Agency

Raamatu «Kehakeemia: kuus elumuutvat ainet» autor David JP Phillips tervitab oma videos Eesti lugejaid ja kutsub oma raamatut lugema. Ta jagab tervitusvideos lugejatele nipi, kuidas end lihtsa hingamisharjutusega rahustada. Vaata videot!

«Kehakeemia: kuus elumuutvat ainet» on lihtne ja ladus raamat sellest, kuidas sa saad mõjutada kuut hormooni enda kehas. Autor annab nutikaid retsepte, kuidas hormoonidest kokku segada inglikokteile, mille tiivul tõuseb su elukvaliteet uutesse kõrgustesse. Vahel piisab kehakeemia muutmiseks vaid tükist tumedast šokolaadist või naeratusest. Teinekord tuleb näha rohkem vaeva ja muuta mõttemustreid.

David JP Phillips on Rootsist pärit rahvusvaheline õppejõud, koolitaja ja kolme lapse isa. Tema TEDx-loenguid on veebis vaadatud 11 miljonit korda. Vaid 20aastaselt lõi ta eduka IT-ettevõtte ning hiljem koolitusfirma. Säravast pealispinnast hoolimata jõudis ta 39aastaselt tõdemuseni, et on olnud kogu täiskasvanuea sügavas depressioonis. Ta töötas välja meetodi, kuidas kehakeemiat muutes elada õnnelikult. Tema raamatust on saanud ülemaailmne menuk.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles