Peeter Koppel esitleb värsket artiklikogumikku, mida ei soovita liiga tõsiselt võtta

Raamatuportaal
Copy
Peeter Koppel.
Peeter Koppel. Foto: Elmo Riig

Teisipäeval, 14. mail esitleb Edasi ja Rahva Raamatu kirjastus Viru keskuse raamatukaupluses Peeter Koppeli raamatut «Tasuta lõunaid pole olemas». Esitlusel vestleb autoriga Raivo Vare.

Peeter Koppeli raamat «Tasuta lõunaid pole olemas» on Edasi raamatusarja «Iga tekst on lugemist väärt» kaheksas raamat. Artiklikogumik sisaldab majandusmõtteid, mis on ilmunud veebiajakirjas Edasi. Artiklid on jaotatud kolmeks teemaplokiks: makromajandus, investeerimine ning ühiskond ja mõtteviis.

Peeter Koppel, «Tasuta lõunaid pole olemas».
Peeter Koppel, «Tasuta lõunaid pole olemas». Foto: Raamat

«Raamat koondab endasse tekste, mis võivad olla ajatud näiteks investeerimistarkuse osas kui ka selliseid, mis on keerulises keskkonnas proovinud leida stsenaariume, mis võiks edasi saada,» sõnab Peeter Koppel. «See väike raamat avab ühe finantsturgudesse kirglikult suhtuva keskealise mehe mõttemaailma, selle mõttemaailma arengut, vigu, naiivsust kui loodetavasti ka loogikast lähtuvat ettenägelikkust. See raamat võiks olla hea õhtune lugemine neile, keda huvitab majandus, investeerimine ning see, millised on päris seosed päris protsesside vahel. Surmtõsiselt seda võtta siiski ei maksa. Nagu elugi.»

Peeter Koppel on varahaldur, kes kommenteerib sageli Eesti meedias majandusteemasid, eriti finantsturgude käitumist ja seda mõjutavaid tegureid. Peeter töötas viisteist aastat SEB pangas privaatpanganduse strateegina, alates 2023. aasta suvest on ta Redgate Wealthi investeeringute valdkonna juht.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles