Epp Petrone esitleb uut romaani «Linnutee koodid»

Raamatuportaal
Copy
Epp Petrone
Epp Petrone Foto: Erakogu

Epp Petrone esitleb 27. mail Viru Keskuse Rahva Raamatus raamatut «Linnutee koodid». Autoriga vestleb Andrei Hvostov. Esitlusega saab liituda ka otseülekande teel Rahva Raamatu Facebooki lehel.

Epp Petrone, «Linnutee koodid».
Epp Petrone, «Linnutee koodid». Foto: Raamat

On aasta 2012. Ühes mereäärses ülikoolilinnas elab neiu Eeva... Nii algab lugu hea ja kurja tundmisest, inimahvidest ja jumalageenidest, viirustest ja tuumareaktoritest, eesmärkidest ja abinõudest, sipelgatest, lumepallidest ja liblika tiivalöökidest. Mis saab, kui kohtuvad kaks annet: reklaamigeenius ja šamaan? Kas maailmas, kus piir jabura ja kuulsa vahel on kadunud, saaks projektirahadega korraldada konverentsi jumala geenidega inimestele? Kas moodsa kunsti vormis annaks kõnelda Noa-aegsest veeuputusest nii, et see jõuaks uudistesse? Kas kunstnike lapsesuud suudaks tõmmata tähelepanu ohtlikele tuumajaamadele ja radioaktiivsetele jäätmetele?

Aga mis saab siis, kui suudavad? Mida üldse kuulsusega peale hakata olukorras, kui rahal pole enam hinda ning mõistlikud otsustavad järgida mantrat «hoidu, hoidu, hoidu igasugusest konfliktist ja lavast»? Ja mis saab siis, kui vajutad masse aktiveerivale interneti-paanikanupule natuke liiga vara? Kui see on hoiatuslugu, siis kellele? Kui aga huumor, siis mille või kelle aadressil? Lugemisvõimalusi on mitu.

Loe raamatust katkendit.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles