GALERII JA VIDEO ⟩ Triin Lellep esitles Pariisi-raamatut šansoonide ja vahuveiniga

Copy

Neljapäeval, 12. novembril toimus Tallinnas Solarise Apollos Prantsuse stiilis õhtu, kus Triin Lellep esitles oma raamatut «Minu Pariis». Autoriga vestles Mart Sander. Postimees tegi esitluselt otseülekande.

Peale raamatu sai kuulda šansoone. Muusikat tegid Triin Lellep, Mart Sander, Diana Klas ja Mikk Langeproon.

«Minu lapsepõlve unelmate linna viis mind seitsmeks aastaks modellitöö, laulmine ja… õpingud kommunistlikus ülikoolis,» kirjutab autor. «Enne minekut oli mul Pariisist romantiline kujutelm: Chaneli kandvad glamuursed naised, võluvad hooned Eiffeli torniga taamal, head maneerid ja gurmeeõhtusöögid ühes ohtra šampanjaga. Jah, Pariisis peaks meid ootama elu roosades värvides ehk «La vie en rose», nagu laulis Edith Piaf. Aga elu seal näitas, et Pariisis on ka mässud, kelmid, turistide hordid, sõjaväepatrullid tänavatel ja krõbedad hinnad. Ning gurmee võib tähendada hoopis krooksuvaid konnasid ja limaseid tigusid.»

«Ja kuigi mu «elust roosades värvides» sai elu suurlinnas, olen endiselt veendunud, et Pariis on üks erilisemaid linnu maailmas, mida korra elus peaks kindlasti külastama!» ütleb Triin.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles